MKS4J021002B00KH00 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
Tuotteen MKS4J021002B00KH00 kuvaa ei ole saatavana
MKS4J021002B00KH00
DigiKeyn tuotenumero
1928-MKS4J021002B00KH00TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MKS4J021002B00KH00
Kuvaus
CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Tarkka kuvaus
10000 pF Kalvokondensaattorit 400V 630V Polyesteri, Polyeteenitereftalaatti (PET), Metallisoitu Säteittäinen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,394" pit. x 0,118" lev. (10,00mm x 3,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,335" (8,50mm)
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)
Jänniteluokitus – AC
400V
Sovellukset
Autoteollisuus; DC Link, DC-suodatus
Jänniteluokitus – DC
630V