MKS4G021002B00JA00 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
WIMA
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
WIMA
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Tuotteen MKS4G021002B00JA00 kuvaa ei ole saatavana
MKS4G021002B00JA00
DigiKeyn tuotenumero
1928-MKS4G021002B00JA00TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MKS4G021002B00JA00
Kuvaus
CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF Kalvokondensaattorit 200V 400V Polyesteri, Polyeteenitereftalaatti (PET), Metallisoitu Säteittäinen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Koko/mitat
0,394" pit. x 0,118" lev. (10,00mm x 3,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,335" (8,50mm)
Kapasitanssi
Terminointi
PC-nastat
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)
Jänniteluokitus – AC
200V
Sovellukset
Autoteollisuus; DC Link, DC-suodatus
Jänniteluokitus – DC
400V