MKS2D021001A00JN00 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
WIMA
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
WIMA
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
TDK
Varastossa: 276
TDK
10000 pF Kalvokondensaattorit 63V 100V Polyesteri, Polyeteenitereftalaatti (PET), Metallisoitu Säteittäinen
MKS2D021001A00JN00
DigiKeyn tuotenumero
1928-MKS2D021001A00JN00TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MKS2D021001A00JN00
Kuvaus
CAP FILM 10000PF 5% 100VDC RAD
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Koko/mitat
0,283" pit. x 0,098" lev. (7,20mm x 2,50mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,256" (6,50mm)
Kapasitanssi
Terminointi
PC-nastat
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Jänniteluokitus – AC
63V
Sovellukset
Autoteollisuus
Jänniteluokitus – DC
100V