1206N180F101CT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Cal-Chip Electronics, Inc.
Varastossa: 4 000
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Vitramon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Vishay Vitramon
18 pF ±1% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 1206 (3216 metrinen)
1206N180F101CT
DigiKeyn tuotenumero
1292-1206N180F101CTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1206N180F101CT
Kuvaus
CAP CER 18PF 100V C0G/NP0 1206
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
1206N180F101CT -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)