0805B152J201CT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Tuotteen 0805B152J201CT kuvaa ei ole saatavana
0805B152J201CT
DigiKeyn tuotenumero
1292-0805B152J201CTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0805B152J201CT
Kuvaus
CAP CER 1500PF 200V X7R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1500 pF ±5% 200V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)