0805B105K160CT
DigiKeyn tuotenumero
1292-0805B105K160CTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1292-0805B105K160CT-ND - Cut Tape (CT)
1292-0805B105K160CTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0805B105K160CT
Kuvaus
CAP CER 1UF 16V X7R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µF ±10% 16V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
0805B105K160CT -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,053" (1,35mm)