0603B103K101CT
DigiKeyn tuotenumero
1292-1383-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1292-1383-1-ND - Cut Tape (CT)
1292-1383-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0603B103K101CT
Kuvaus
CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
0603B103K101CT -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,034" (0,87mm)