0402N3R9C500CT
DigiKeyn tuotenumero
1292-1321-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1292-1321-1-ND - Cut Tape (CT)
1292-1321-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0402N3R9C500CT
Kuvaus
CAP CER 3.9PF 50V C0G/NP0 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.9 pF ±0,25pF 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0402 (1005 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
0402N3R9C500CT -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Toleranssi
±0,25pF
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)