0201N8R0D500CT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KYOCERA AVX
Varastossa: 0
Parametrisesti vastaava
YAGEO
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
TDK
Tekniset tiedot
KEMET
YAGEO
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
8 pF ±0,5pF 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0201 (0603 metrinen)
0201N8R0D500CT
DigiKeyn tuotenumero
1292-0201N8R0D500CTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0201N8R0D500CT
Kuvaus
CAP CER 8PF 50V C0G/NP0 0201
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
0201N8R0D500CT -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Toleranssi
±0,5pF
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,013" (0,33mm)