TEC-30-40-127
DigiKeyn tuotenumero
345-1732-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TEC-30-40-127
Kuvaus
PELTIER TEC 30X30X4MM 2.5A
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
TEC (termosähköinen jäähdytin) 21,4W @ 25°C 2.5 A 90°C
Kategoria
Korkeus
4,00mm
Valmistaja
Wakefield Thermal Solutions
Asteiden lukumäärä
1
Sarja
Virta - maks.
2.5 A
Pakkaustapa
Irtotavara
Jännite - maksimi
15.4 V
Osan tila
Aktiivinen
Resistanssi
5.38 Ohms
Tyyppi
TEC (termosähköinen jäähdytin)
Toimintalämpötila
90°C
Koko/mitat
Neliö - 30,00mm pit. x 30,00mm lev.
Ominaisuudet
Liitosjohtimet, Tiivistetty - silikoni-RTV
Qmax @ Th
21,4W @ 25°C
Päätuotenumero
Delta Tmaks. @ Th
67°C @ 25°C