DC1203812M2B-3T0
DigiKeyn tuotenumero
345-DC1203812M2B-3T0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DC1203812M2B-3T0
Kuvaus
FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 120mm pit. x 120mm kork. Pallo 123,3CFM (3,45m³/min) 3 johtoa
Kategoria
Kohina
44,0dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
9 W
Pakkaustapa
Kotelo
RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
3 johtoa
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 120mm pit. x 120mm kork.
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV
Leveys
38,00mm
Paino
0,508 lb (230,42 g)
Ilmavirtaus
123,3CFM (3,45m³/min)
Virtaluokitus (ampeeria)
0,750A
Staattinen paine
0,450 in H2O (112,1 Pa)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT), Lasitäytteinen
Laakerin tyyppi
Pallo
Materiaali - terä
Tuuletintyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
70000 tuntia @ 40°C