890414026007CS
DigiKeyn tuotenumero
732-890414026007CS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
890414026007CS
Kuvaus
WCAP-FTXH THB X2 FILM CAPACITORS
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µF Kalvokondensaattorit 310V 630V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
890414026007CS -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 110°C
Valm.
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Kaukalo
Koko/mitat
1,024" pit. x 0,433" lev. (26,00mm x 11,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,803" (20,40mm)
Kapasitanssi
Terminointi
PC-nastat
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,886" (22,50mm)
Jänniteluokitus – AC
310V
Sovellukset
EMI, RFI:n vaimennus
Jänniteluokitus – DC
630V