150212M173123
DigiKeyn tuotenumero
732-150212M173123TR-ND - Rullattu teippi (TR)
732-150212M173123CT-ND - Cut Tape (CT)
732-150212M173123DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
150212M173123
Kuvaus
SMT FULL-COLOR TOP LED WATERCLEA
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) 620nm punainen, 530nm vihreä, 470nm sininen LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2V punainen, 2,8V vihreä, 2,8V sininen 4-SMD, J-johdin
Kategoria
Linssin koko
1,60mm halk.
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2V punainen, 2,8V vihreä, 2,8V sininen
Sarja
Virta - testi
10mA punainen, 10mA vihreä, 10mA sininen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katselukulma
120°
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Väri
Aallonpituus - vallitseva
Konfiguraatio
Yhteisanodi
Aallonpituus - huippu
630nm punainen, 515nm vihreä, 465nm sininen
Linssin väri
Väritön
Pakkaus / kotelo
4-SMD, J-johdin
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Valmistajan laitepakkaus
Millikandelaluokitus
Koko/mitat
2,10mm pit. x 2,10mm lev.
Linssin malli
Pyöreä, tasainen yläosa
Korkeus (maks.)
1,20mm