L65DR12L
DigiKeyn tuotenumero
L65DR12L-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
L65DR12L
Kuvaus
LED PNL IND RED DIFF 5MM PC PIN
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LED Paneeli-ilmaisin Punainen Hajautettu 30° 12V 10mA PC-kosketinnasta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
L65DR12L -mallit
Kategoria
Virta
10mA
Valmistaja
Visual Communications Company - VCC
Paneelin aukon muoto
Pyöreä
Sarja
Paneelin aukon mitat
0,315" (8,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Linssin koko
5mm, T-1 3/4
Osan tila
Aktiivinen
Linssin malli
Pyöreä, yläosassa kupu
Tyyppi
LED
Millikandelaluokitus
30mcd
Lampun väri
Punainen
Aallonpituus - huippu
622nm
Linssin väri
Punainen
Katselukulma
30°
Linssin läpinäkyvyys
Hajautettu
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Luokitukset
DC
Päätuotenumero
Jännite
12V