CMD15-21VGD/TR8
DigiKeyn tuotenumero
L62305TR-ND - Rullattu teippi (TR)
L62305CT-ND - Cut Tape (CT)
L62305DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMD15-21VGD/TR8
Kuvaus
LED GREEN DIFFUSED 1206 SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2V 1206 (3216 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CMD15-21VGD/TR8 -mallit
Kategoria
Linssin koko
2,00mm x 1,50mm
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2V
Sarja
Virta - testi
20mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Aallonpituus - huippu
573nm
Väri
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Konfiguraatio
Standardi
Valmistajan laitepakkaus
Linssin väri
Vihreä
Koko/mitat
3,20mm pit. x 1,50mm lev.
Linssin läpinäkyvyys
Hajautettu
Korkeus (maks.)
1,10mm