SMM02040E8661BB100 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
8.66 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset MELF, 0204 Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Ohutkalvo
SMM02040E8661BB100
DigiKeyn tuotenumero
749-SMM02040E8661BB100TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMM02040E8661BB100
Kuvaus
SMM0204 15 8K66 0,1% B1
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±15ppm/°C
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,055" halk. x 0,142" pit. (1,40mm x 3,60mm)