SMM02040D7502BB300
DigiKeyn tuotenumero
749-SMM02040D7502BB300TR-ND - Rullattu teippi (TR)
749-SMM02040D7502BB300CT-ND - Cut Tape (CT)
749-SMM02040D7502BB300DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMM02040D7502BB300
Kuvaus
SMM0204 25 75K 0.1% B3
Tarkka kuvaus
75 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset MELF, 0204 Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Ohutkalvo
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,055" halk. x 0,142" pit. (1,40mm x 3,60mm)