SMM02040D1601BB100 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
1.6 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset MELF, 0204 Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Ohutkalvo
SMM02040D1601BB100
DigiKeyn tuotenumero
749-SMM02040D1601BB100TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMM02040D1601BB100
Kuvaus
SMM0204 25 1K6 0,1% B1
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Sarja
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
MELF, 0204
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Toleranssi
Koko/mitat
0,055" halk. x 0,142" pit. (1,40mm x 3,60mm)