MMU01020E2612BB100 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
26.1 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Piirivastukset MELF, 0102 Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
MMU01020E2612BB100
DigiKeyn tuotenumero
749-MMU01020E2612BB100TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMU01020E2612BB100
Kuvaus
MMU 0102-15 0.1% B1 26K1
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200
Sarja
Lämpötilakerroin
±15ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
MELF, 0102
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Toleranssi
Koko/mitat
0,043" halk. x 0,087" pit. (1,10mm x 2,20mm)