MMB02070E3013BB100 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
301 kOhms ±0,1% 0,4W, 2/5W Piirivastukset MELF, 0207 Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
MMB02070E3013BB100
DigiKeyn tuotenumero
749-MMB02070E3013BB100TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMB02070E3013BB100
Kuvaus
MMB 0207-15 0.1% B1 301K
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200
Sarja
Lämpötilakerroin
±15ppm/°C
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
MELF, 0207
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Toleranssi
Koko/mitat
0,087" halk. x 0,228" pit. (2,20mm x 5,80mm)