MMB02070C3001FB200
DigiKeyn tuotenumero
749-MMB02070C3001FB200TR-ND - Rullattu teippi (TR)
749-MMB02070C3001FB200CT-ND - Cut Tape (CT)
749-MMB02070C3001FB200DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMB02070C3001FB200
Kuvaus
MMB 0207-50 1% B2 3K0
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3 kOhms ±1% 1W Piirivastukset MELF, 0207 Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä Ohutkalvo
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Pulsseja kestävä
Sarja
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
MELF, 0207
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Toleranssi
Koko/mitat
0,055" halk. x 0,142" pit. (1,40mm x 3,60mm)