MMA02040E3482BB100 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
34.8 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset MELF, 0204 Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
MMA02040E3482BB100
DigiKeyn tuotenumero
749-MMA02040E3482BB100TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMA02040E3482BB100
Kuvaus
MMA 0204-15 0.1% B1 34K8
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±15ppm/°C
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,055" halk. x 0,142" pit. (1,40mm x 3,60mm)