MMA02040D4872BB000 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
48.7 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset MELF, 0204 Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
MMA02040D4872BB000
DigiKeyn tuotenumero
749-MMA02040D4872BB000TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMA02040D4872BB000
Kuvaus
MMA 0204-25 0.1% B0 48K7
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200
Sarja
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
MELF, 0204
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Toleranssi
Koko/mitat
0,055" halk. x 0,142" pit. (1,40mm x 3,60mm)