MFU1206FF06300P100
DigiKeyn tuotenumero
MFU12066.30TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MFU12066.30CT-ND - Cut Tape (CT)
MFU12066.30DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MFU1206FF06300P100
Kuvaus
FUSE BOARD MOUNT 6.3A 63VDC 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6.3 A AC 63 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MFU1206FF06300P100 -mallit
Kategoria
Vasteaika
Nopea
Valm.
Pakkaus / kotelo
Sarja
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
50A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sulamisen I²t
0.516
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
UL
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. x 0,022" kork. (3,20mm x 1,60mm x 0,55mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.014 Ohms