MCU08050D5361BP100 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
Suora
Panasonic Industry
Varastossa: 15 794
Tekniset tiedot
Suora
Susumu
YAGEO
Parannus
Susumu
Parannus
TE Connectivity Passive Product
Samankaltainen
Vishay Dale
Samankaltainen
Vishay Dale
5.36 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä Ohutkalvo
MCU08050D5361BP100
DigiKeyn tuotenumero
MCU08050D5361BP100-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCU08050D5361BP100
Kuvaus
RES 5.36K OHM 0.1% 1/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
MCU08050D5361BP100 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)