MCU08050D4750BP500 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
Suora
Panasonic Industry
Varastossa: 23 010
Tekniset tiedot
Suora
Susumu
YAGEO
Varastossa: 780
Parannus
YAGEO
Parannus
Vishay Dale Thin Film
Susumu
TE Connectivity Passive Product
475 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä Ohutkalvo
MCU08050D4750BP500
DigiKeyn tuotenumero
231225674751-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCU08050D4750BP500
Kuvaus
RES 475 OHM 0.1% 1/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
MCU08050D4750BP500 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)