MCU08050D2002DP500 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Vishay
Varastossa: 6 450
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Susumu
Suora
YAGEO
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Vishay Dale Thin Film
Varastossa: 699
Susumu
20 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä Ohutkalvo
MCU08050D2002DP500
DigiKeyn tuotenumero
MCU08050D2002DP500-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCU08050D2002DP500
Kuvaus
RES 20K OHM 0.5% 1/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
MCU08050D2002DP500 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)