MCS04020D1001BE000
DigiKeyn tuotenumero
749-MCS04020D1001BE000TR-ND - Rullattu teippi (TR)
749-MCS04020D1001BE000CT-ND - Cut Tape (CT)
749-MCS04020D1001BE000DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCS04020D1001BE000
Kuvaus
RES 1K OHM 0.1% 1/16W 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MCS04020D1001BE000 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,015" (0,37mm)