MCA12060D9099BP100 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Panasonic Industry
Varastossa: 2 787
Tekniset tiedot
Suora
Susumu
YAGEO
Parannus
Susumu
Parannus
TE Connectivity Passive Product
Samankaltainen
Vishay Dale
90.9 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä Ohutkalvo
MCA12060D9099BP100
DigiKeyn tuotenumero
MCA12060D9099BP100-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCA12060D9099BP100
Kuvaus
RES 90.9 OHM 0.1% 1/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
MCA12060D9099BP100 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)