VJ1206Y682KXAPW1BC
DigiKeyn tuotenumero
720-VJ1206Y682KXAPW1BCTR-ND - Rullattu teippi (TR)
720-VJ1206Y682KXAPW1BCCT-ND - Cut Tape (CT)
720-VJ1206Y682KXAPW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ1206Y682KXAPW1BC
Kuvaus
CAP CER 6800PF 50V X7R 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6800 pF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
EDA/CAD-mallit
VJ1206Y682KXAPW1BC -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)