VJ1206Y103KXBMC
DigiKeyn tuotenumero
720-VJ1206Y103KXBMCTR-ND - Rullattu teippi (TR)
720-VJ1206Y103KXBMCCT-ND - Cut Tape (CT)
720-VJ1206Y103KXBMCDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ1206Y103KXBMC
Kuvaus
CAP CER 10000PF 100V X7R 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VJ1206Y103KXBMC -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,067" (1,70mm)