VJ1206Y102JXXAP on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Vishay Vitramon
Varastossa: 6 085
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Vitramon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Samankaltainen
1000 pF ±5% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
VJ1206Y102JXXAP
DigiKeyn tuotenumero
VJ1206Y102JXXAP-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ1206Y102JXXAP
Kuvaus
CAP CER 1000PF 25V X7R 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
VJ1206Y102JXXAP -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,067" (1,70mm)