VJ0805Y472JXAMP on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
4700 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
VJ0805Y472JXAMP
DigiKeyn tuotenumero
VJ0805Y472JXAMP-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ0805Y472JXAMP
Kuvaus
CAP CER 4700PF 50V X7R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
VJ0805Y472JXAMP -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,057" (1,45mm)