VJ0805Y223KXBPW1BC on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
0.022 µF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
VJ0805Y223KXBPW1BC
DigiKeyn tuotenumero
VJ0805Y223KXBPW1BC-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ0805Y223KXBPW1BC
Kuvaus
CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
VJ0805Y223KXBPW1BC -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)