VJ0805Y102JXXPW1BC
DigiKeyn tuotenumero
720-1741-2-ND - Rullattu teippi (TR)
720-1741-1-ND - Cut Tape (CT)
720-1741-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ0805Y102JXXPW1BC
Kuvaus
CAP CER 1000PF 25V X7R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1000 pF ±5% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
EDA/CAD-mallit
VJ0805Y102JXXPW1BC -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)