VJ0805A3R3BXAMP on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Vishay Vitramon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Vitramon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
3.3 pF ±0,1pF 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0805 (2012 metrinen)
VJ0805A3R3BXAMP
DigiKeyn tuotenumero
VJ0805A3R3BXAMP-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ0805A3R3BXAMP
Kuvaus
CAP CER 3.3PF 50V C0G/NP0 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
VJ0805A3R3BXAMP -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±0,1pF
Paksuus (maks.)
0,057" (1,45mm)