VJ0805A272GLAAJ32
DigiKeyn tuotenumero
720-VJ0805A272GLAAJ32TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ0805A272GLAAJ32
Kuvaus
CAP CER 2700 PF 50V NP0(C0G) 080
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2700 pF ±2% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0805 (2012 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
VJ0805A272GLAAJ32 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Valm.
Ominaisuudet
Korkeisiin lämpötiloihin
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Toleranssi
±2%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,057" (1,45mm)