VJ0603Y473MXXPW1BC on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Vishay Vitramon
Varastossa: 7 000
Parametrisesti vastaava
Suora
KYOCERA AVX
Suora
KYOCERA AVX
0.047 µF ±20% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
VJ0603Y473MXXPW1BC
DigiKeyn tuotenumero
VJ0603Y473MXXPW1BC-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ0603Y473MXXPW1BC
Kuvaus
CAP CER 0.047UF 25V X7R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
VJ0603Y473MXXPW1BC -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,034" (0,87mm)