VJ0603Y471MXBAC on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Vishay Vitramon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Vitramon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
470 pF ±20% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
VJ0603Y471MXBAC
DigiKeyn tuotenumero
VJ0603Y471MXBAC-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ0603Y471MXBAC
Kuvaus
CAP CER 470PF 100V X7R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
VJ0603Y471MXBAC -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,038" (0,97mm)