VJ0603Y104KXJCW1BC
DigiKeyn tuotenumero
720-1532-2-ND - Rullattu teippi (TR)
720-1532-1-ND - Cut Tape (CT)
720-1532-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ0603Y104KXJCW1BC
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±10% 16V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
VJ0603Y104KXJCW1BC -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)