VJ0603Y103JXAAC
DigiKeyn tuotenumero
720-1375-2-ND - Rullattu teippi (TR)
720-1375-1-ND - Cut Tape (CT)
720-1375-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ0603Y103JXAAC
Kuvaus
CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
VJ0603Y103JXAAC -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,036" (0,92mm)