VJ0603A471FXACW1BC | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | VJ0603A471FXACW1BC |
Kuvaus | CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0603 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 23 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 470 pF ±1% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | VJ0603A471FXACW1BC -mallit |
Kategoria | Lämpötilakerroin |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Sarja | Sovellukset |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm) |
Toleranssi ±1% | Paksuus (maks.) 0,034" (0,87mm) |