VJ0603A2R7CXBPW1BC on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Vishay Vitramon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Vitramon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Suora
KYOCERA AVX
Suora
KYOCERA AVX
Parametrisesti vastaava
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
YAGEO
Murata Electronics
2.7 pF ±0,25pF 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
VJ0603A2R7CXBPW1BC
DigiKeyn tuotenumero
VJ0603A2R7CXBPW1BC-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ0603A2R7CXBPW1BC
Kuvaus
CAP CER 2.7PF 100V C0G/NP0 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
VJ0603A2R7CXBPW1BC -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±0,25pF
Paksuus (maks.)
0,034" (0,87mm)