VJ0603A121GXBAP on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Vishay Vitramon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Vitramon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
120 pF ±2% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
VJ0603A121GXBAP
DigiKeyn tuotenumero
VJ0603A121GXBAP-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ0603A121GXBAP
Kuvaus
CAP CER 120PF 100V C0G/NP0 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
VJ0603A121GXBAP -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±2%
Paksuus (maks.)
0,038" (0,97mm)