VJ0603A121FLCAJ32
DigiKeyn tuotenumero
720-VJ0603A121FLCAJ32TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ0603A121FLCAJ32
Kuvaus
CAP CER 120 PF 200V NP0(C0G) 060
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 pF ±1% 200V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
VJ0603A121FLCAJ32 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Valm.
Ominaisuudet
Korkeisiin lämpötiloihin
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,038" (0,97mm)