GA1206Y474KXXBT31G on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
0.47 µF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
GA1206Y474KXXBT31G
DigiKeyn tuotenumero
GA1206Y474KXXBT31G-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GA1206Y474KXXBT31G
Kuvaus
CAP CER 0.47UF 25V X7R 1206
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
GA1206Y474KXXBT31G -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,067" (1,70mm)