GA1206Y222JBEBT31G on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
2200 pF ±5% 500V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
GA1206Y222JBEBT31G
DigiKeyn tuotenumero
GA1206Y222JBEBT31G-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GA1206Y222JBEBT31G
Kuvaus
CAP CER 2200PF 500V X7R 1206
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
GA1206Y222JBEBT31G -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,067" (1,70mm)