GA1206A182FBBBT31G on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Vitramon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Vitramon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
1800 pF ±1% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 1206 (3216 metrinen)
GA1206A182FBBBT31G
DigiKeyn tuotenumero
GA1206A182FBBBT31G-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GA1206A182FBBBT31G
Kuvaus
CAP CER 1800PF 100V C0G/NP0 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
GA1206A182FBBBT31G -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,067" (1,70mm)