GA0603Y473KXJAC31G on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Tekniset tiedot
Parannus
Tekniset tiedot
0.047 µF ±10% 16V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
GA0603Y473KXJAC31G
DigiKeyn tuotenumero
GA0603Y473KXJAC31G-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GA0603Y473KXJAC31G
Kuvaus
CAP CER 0.047UF 16V X7R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
GA0603Y473KXJAC31G -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,038" (0,97mm)