GA0402Y272KXXAC31G
DigiKeyn tuotenumero
720-GA0402Y272KXXAC31GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
720-GA0402Y272KXXAC31GCT-ND - Cut Tape (CT)
720-GA0402Y272KXXAC31GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GA0402Y272KXXAC31G
Kuvaus
CAP CER 2700PF 25V X7R 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2700 pF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 0402 (1005 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GA0402Y272KXXAC31G -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,024" (0,60mm)